Niszczenie dokumentów

odpady

Kontakt
Katarzyna Pagórek
[email protected]
575 671 021

Niszczenie dokumentów gwarancją bezpieczeństwa i ochrony wrażliwych danych

Dużym wyzwaniem dla branży gospodarki odpadami jest prawidłowe postępowanie z materiałami poufnymi, które zawierają wrażliwe dane osobowe. Ważne jest, by proces niszczenia dokumentów odbywał się na profesjonalnej maszynie niszczącej, zgodnie z normą DIN 66399. Co ważne, niszczenie dokumentów powinno uwzględniać obowiązujące przepisy prawa, m. in. ustawę o ochronie danych osobowych oraz ustawę o ochronie informacji niejawnych.

W jaki sposób zajmujemy się niszczeniem dokumentów w FOREST Gospodarka Odpadami?

W P.W. FOREST Sylwia Żak od wielu lat zajmujemy się niszczeniem dokumentów. Dbamy o zachowanie najwyższej poufności przetwarzanych danych, w związku z czym dostęp do dokumentów przekazywanych przez klienta mają wyłącznie przeszkoleni i wytypowani do tego zadania pracownicy. Za każdym razem, gdy odbieramy materiały do przetworzenia (odpowiednio przygotowane i spakowane), ważymy je i wystawiamy specjalny protokół odbioru dokumentów do zniszczenia. Po zakończeniu procesu tworzymy certyfikat potwierdzający zniszczenie dokumentów, w związku z czym klient może mieć pewność, że cały proces przebiegł skutecznie i bezproblemowo. Co ważne, cały proces niszczenia dokumentów jest monitorowany i nagrywany, a końcowym jego etapem jest wystawienie faktury.

Niszczenie dokumentów – dlaczego warto nam zaufać?

W FOREST Gospodarka Odpadami odbieramy i niszczymy wszystkie rodzaje dokumentów. Decydując się na nasze usługi, klient zyskuje gwarancję:

  • sprawnej i rzetelnej obsługi przez zespół przeszkolonych pracowników;
  • terminowość realizowanych usług;
  • pełnej dokumentację potwierdzającej przekazanie i zniszczenie odpadów;
  • nadzorowania procesu niszczenia dokumentów;

Kto może skorzystać z oferty niszczenia dokumentów na Śląsku?

Z usług niszczenia i utylizacji dokumentów korzystają przede wszystkim firmy oraz instytucje dysponujące dokumentami niearchiwalnymi przeznaczonymi do zniszczenia. Naszą ofertę kierujemy również do szpitali, przychodni, biur rachunkowych, zakładów produkcyjnych oraz hurtowni. Zniszczone dokumenty trafiają do recyclingu, co oznacza, że z drobnych elementów kartek papieru zrobione zostaną nowe produkty w postaci papieru toaletowego czy też kartonów.

Formularz kontaktowy – bezpieczne i profesjonalne niszczenie dokumentów – Śląsk, Katowice

    * - wymagane