Wywóz gruzu i odbiór odpadów budowlanych – kontener na gruz i odpady budowlane

WYWÓZ GRUZU I ODBIÓR ODPADÓW BUDOWLANYCH

Prawidłowe gospodarowanie odpadami budowlanymi to niezwykle ważny proces, który nie tylko obniża koszty realizowanej inwestycji budowlanej, ale także chroni środowisko naturalne. Do tego typu materiałów zalicza się przede wszystkim odpady powstające podczas prac remontowych, budowlanych oraz rozbiórkowych, takie jak m.in. gruz budowlany, resztki kleju, farb, tynku i tapet, płyty kartonowo-gipsowe oraz szkło okienne. Ważne jest jednak to, że część z tego typu odpadów budowlanych może być wykorzystana do ponownego przetworzenia.

Odbiór odpadów budowlanych w P.W. FOREST Sylwia Żak

W FOREST Gospodarka Odpadami zajmujemy się wywozem gruzu w Katowicach, Tychach oraz innych miastach na terenie Śląska, a także odbiorem wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych (regipsu, materiałów izolacyjnych, elementów metalowych, materiałów ceramicznych i wielkogabarytowych oraz mebli). Ważne jest dla nas umiejętne łączenie kwestii ekologii oraz profesjonalnej realizacji usług, w związku z czym dbamy o to, by wywóz gruzu odbywał się w profesjonalnych warunkach, z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Klienci mogą do nas zadzwonić lub wysłać maila z zamówieniem. My następnie przedstawiamy im naszą ofertę cenową i podstawiamy kontenery.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług wywozu gruzu?

Klienci, którzy zaufają naszym usługom, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w kwestiach związanych z odbiorem odpadów budowlanych. Tym, co nas wyróżnia na terenie innych firm specjalizujących się w wywozie gruzu na Śląsku, jest:

  • współpraca z odpowiednio przeszkolonym zespołem pracowników;
  • terminowość w kwestii odbioru odpadów budowlanych oraz wywozu gruzu;
  • możliwość skorzystania z kontenerów na gruz  o pojemności od 5 do 18 m3;
  • przeprowadzanie pełnej dokumentacji związanej zarówno z odbiorem, jak i przetworzeniem lub zagospodarowaniem odpadów budowlanych.

Kto może skorzystać z oferty wywozu gruzu na Śląsku?

Do zapewnienia odbioru odpadów budowlanych zobowiązany jest każdy, kto je wytwarza. Naszą ofertę kierujemy zatem zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy też instytucji na terenie Śląska, które generują odpady budowlane, w tym m.in. gruz.

Formularz kontaktowy – zamów kontener na gruz, wywóz gruzu lub odbiór odpadów budowlanych

    * - wymagane