Aktualności

W branży gospodarki odpadami cały czas dużo się dzieje. Zależy nam na tym, by dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, dlatego staramy się na bieżąco udostępniać informacje na temat tego, w jaki sposób łączymy działalność biznesową z aktywnościami na rzecz środowiska. Chcemy również edukować naszych klientów w kwestiach związanych z ekologią i troską o planetę. W związku z tym do ich dyspozycji pozostawiamy blog o ekologii, gdzie regularnie publikowane są wpisy na tematy dotyczące gospodarowania odpadami.

news

XXXVIII PERŁA PAPROCAN !

Nasza koleżanka w biegu na 7km
Sprzątanie lasu

Dbamy o środowisko! Sprzątanie lasu

Niespełna miesiąc po Światowym Dniu Ziemi, wspólnie z dzieciakami ze Szkolnego Koła Wolontariatu i przy wsparciu nadleśnictwa Kobiór, zorganizowaliśmy akcję sprzątania lasu.
Sadzenie Lasu

Dbamy o środowisko!

FOREST TEAM sadzi las!
Piknik rodzinny

Piknik rodzinny

FOREST TEAM w Kwaterze Myśliwskiej OSOWIEC.
6 edycja

VI edycja konferencji

19 czerwca w Krakowie odbyła się VI edycja szkolenia z zakresu „Prawidłowej gospodarki odpadami medycznymi w jednostkach służby zdrowia”, skierowana do pielęgniarek epidemiologicznych, działów technicznych i działów zamówień publicznych.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO to największe i najważniejsze wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze dla branży ochrony klimatu, środowiska, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju.
Konferencja

To już V edycja konferencji!

V edycja konferencji i nieodpłatnego szkolenia z zakresu : „PRAWIDŁOWEJ GOSPODARKI ODPADAMI MEDYCZNYMI W JEDNOSTKACH SŁUŻBY ZDROWIA” Kolejny raz przedstawiliśmy osiągnięcia Firmy Forest i jej wizje na przyszłość.
Współpraca z Krosnym

Rozpoczęliśmy współpracę z naszym tyskim Artystą

Współpracując z naszym tyskim Artystą, którego nikomu przedstawiać nie trzeba, doskonale się uzupełniamy. Łączy nas wspólny cel – dbanie o środowisko!
Ostatni Marian

Nasz zespół na IV Tyskim Duathlonie Pościgowym

IV Tyski Duathlon Pościgowy Ostatni Marian FOREST Team i nasi maratończycy !