O Nas

FOREST Gospodarka Odpadami jest jedną z wiodących firm na Śląsku specjalizujących się w efektywnej gospodarce odpadami i wspierających różne aktywności na rzecz zdrowia oraz środowiska. W branży zagospodarowania odpadów działamy niezmiennie od maja 2009 roku, oferując kompleksowe usługi związane ze zbieraniem różnego rodzaju odpadów, a następnie transportowaniem ich do zagospodarowania.

Najważniejszym celem naszej firmy jest satysfakcja klientów oraz sprostanie wszelkim ich oczekiwaniom i potrzebom. Staramy się to zapewnić m.in.  poprzez umożliwianie zmian terminu oraz godzin odbioru odpadów, jak również wsparcie w obsłudze dokumentacji oraz systemu BDO. Współpracujemy ze zgranym zespołem kompetentnych fachowców, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, a także dbają o wysoką jakość i solidność realizowanych usług. 

Każdego dnia staramy się również zachować bliski kontakt z klientami, którzy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc. Nasi pracownicy od początku funkcjonowania systemu BDO nieustannie szkolą się, aby wspierać klienta podczas zakładania karty przekazania odpadów, karty ewidencji odpadów oraz pomagają w przygotowaniu corocznego sprawozdania z wytwarzanych odpadów.