To już V edycja konferencji!

Konferencja

V edycja konferencji i nieodpłatnego szkolenia z zakresu : „PRAWIDŁOWEJ GOSPODARKI ODPADAMI MEDYCZNYMI W JEDNOSTKACH SŁUŻBY ZDROWIA” Kolejny raz przedstawiliśmy osiągnięcia Firmy Forest i jej wizje na przyszłość.

V (jubileuszowa) konferencja „Prawidłowa Gospodarka Odpadami Medycznymi w Jednostkach Służby Zdrowia” zorganizowana SARPI Veolia – Dąbrowa Górnicza wraz z partnerami REMONDIS Medison PolskaForest Gospodarka Odpadami, Ekomed Gospodarka Odpadami i PBI Częstochowa przy udziale KOMA NORD – Integrator IT dobiegła końca.

W trakcie dwóch intensywnych dni rozmawialiśmy o obowiązujących aktach prawnych mających istotne znaczenie dla prawidłowej gospodarki odpadami medycznymi, postępowaniu z odpadami medycznymi, odpowiedzialności w gospodarce odpadami medycznymi przy uwzględnieniu obowiązujących przepisów w tym zakresie. Uczestnicy konferencji mogli poznać też bliżej firmy transportujące ich odpady i nas SARPI Veolia – Dąbrowa Górnicza – miejsce, w którym odpady są unieszkodliwiane. Dzięki KOMA NORD – Integrator IT dowiedzieliśmy się o Cyberbezpieczeństwie w życiu prywatnym i w pracy. A drugiego dnia obyły się warsztaty „Jak dbać o zdrowie psychiczne” przeprowadzone przez Fundację Bez Klamek.

konferencja
konferencja