VI edycja konferencji

6 edycja

 

Organizatorami konferencji byli SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o., FOREST Gospodarka Odpadami, REMONDIS Medison Sp. z o.o., PBI Częstochowa, Ekomed Gospodarka Odpadami Sp. z o.o., oraz MedicStar.

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu Pani Ewy Żak – doradcy, specjalisty i trenera zamówień publicznych od ponad 25 lat, uzyskać wiele cennych wskazówek i praktycznych przykładów do wykorzystania w codziennej pracy.

Podczas prezentacji FORESTA podsumowaliśmy miniony rok, opowiedzieliśmy o naszych pro-ekologicznych akcjach, przedstawiliśmy plany na 2023, jak np. wykorzystanie ekologicznych źródeł energii czy ograniczenie zużycia CO 2 w transporcie. Poświęciliśmy także uwagę naszym działaniom skierowanym na ciągłe doskonalenie, którego celem jest jak najwyższa jakość usług i budowanie marki w oparciu o profesjonalne relacje z naszymi partnerami i klientami. Zaproponowaliśmy także praktyczną część dotyczącą obowiązków wynikających z przepisów w zakresie ochrony środowiska, m.in. pozwolenie na wytwarzanie odpadów, system BDO czy sprawozdawczość.

Dziękujemy naszym partnerom biznesowym za przyjęcie zaproszenia na konferencję.